Wynajem powierzchni handlowo-usługowo-biurowej

Zapraszamy do wynajęcia powierzchni biurowych pod działalność typu: usługi księgowo-finansowe, kancelarie prawne, doradztwo HR, doradztwo podatkowe oraz centrum medyczne. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat wynajmu pomieszczeń, w C.H. BRAMA MAZUR, napisz do nas lub zadzwoń. Nasi specjaliści odpowiedzą zą profesjonalnie na każde pytanie. W celu uzyskania szczegółowych informacji o wolnych powierzchniach prosimy o kontakt z działem leasingu firmy Master Management Group.

Franczyza

Zapraszamy do współpracy firmy, które są zainteresowane otwarciem w C.H. Brama Mazur sklepów pod szyldami znanych marek na zasadzie franczyzy. Dysponujemy bazą cenionych marek poszukujących franczyzobiorców chętnych do prowadzenia sklepów firmowych w C.H. Brama Mazur. Poważnie zainteresowanych taką formą działalności klientów prosimy o kontakt z działem leasingu firmy Master Management Group.

ZAPYTAJ O WOLNE POMIESZCZENIA

Wynajem pomieszczeń

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat wynajmu pomieszczeń, w C.H. BRAMA MAZUR, napisz do nas lub zadzwoń. Nasi specjaliści odpowiedzą profesjonalnie oraz wyczerpująco na każde pytanie.

Tel. +48 22 584 5940

E-mail: leasing@mmgm.pl