< >
Brama Mazur

Brama Mazur jest pierwszym i jedynym w Ełku wielofunkcyjnym projektem urbanistycznym zlokalizowanym w samym centrum miasta. Stanowi przykład konceptu handlowego polegającego na wyrafinowanej architekturze, dobrej ofercie handlowej i rozrywkowej oraz śródmiejskiej lokalizacji. Centrum zlokalizowane jest na prawie 2-hektarowej działce położonej przy Pl. Miejskim1, w bliskiej okolicy głównego dworca kolejowego.

Brama Mazur to miejsce unikalne i inspirujące, wyznaczające nowe kierunki i style.

  • 1,85 ha terenu
  • 17 250m2 powierzchni najmu
  • 65 sklepów, liczne kawiarnie i restauracje oraz punkty usługowe
  • 4 sale kinowe
  • 500 miejsc parkingowych

W bogatej ofercie Bramy Mazur znajdują się butiki znanych polskich i międzynarodowych marek, liczne miejsca rozrywki, a także supermarket spożywczy Intermarche oraz sklep z elektromediami  RTV Euro AGD.

Brama Mazur oferuje nowoczesny standard zakupów oraz daje możliwość aktywnego spędzania czasu wolnego jak i relaksu.

Master Management Group jest wiodącą polską firmą z dwunastoletnim doświadczeniem, która zajmuje się zarządzaniem i inwestycjami na rynku nieruchomości. Obecnie firma zarządza łącznie ponad 100 000 m2 powierzchni handlowej, w tym: Bramą Mazur w Ełku, Galerią Niwa w Oświęcimiu oraz centrami w Poznaniu, Szczecinie, Lubinie, Kutnie, Ciechanowie, Piekarach Śląskich i Józefosławiu (MMG Centers). Aktualnie MMG jest inwestorem i deweloperem kompleksu handlowo-biurowego, który powstaje przy ulicy Piotrkowskiej 155 w centrum Łodzi oraz trzech centrów handlowych w Kołobrzegu, Legionowie i Zawierciu. Najnowszy projekt firmy to Forest Park Outlet, pierwsze centrum outletowe zaprojektowane w stylu outlet villages popularnych w Europie Zachodniej. MMG zajmuje się także wsparciem największych funduszy inwestycyjnych w zakresie planowania inwestycji, zabezpieczania finansowania oraz zarządzania obiektami i ich najmem.

Więcej informacji można znaleźć na www.mmgm.pl.