Aktualności » MarcPol operatorem spożywczym Galerii Handlowej Brama Mazur w Ełku

Firma Master Management Group odpowiedzialna za komercjalizację C.H. Brama Mazur w Ełku, podpisała kolejną umowę najmu. Nowym i zarazem kluczowym najemcą galerii będzie popularny sklep należący do największej polskiej sieci handlowej MarcPol. Supermarket o powierzchni 1 600 m2  zlokalizowany zostanie na parterze centrum.

Galeria Brama Mazur ma duży potencjał, czego potwierdzeniem jest nieustanne zainteresowanie nowych najemców. Niedawno podpisaliśmy umowy najmu z H&M, Mohito, Sinsay, Reserved, Cropp, House, CCC, Martes Sport, Sferis a teraz udało nam się sfinalizować umowę z kluczowym spożywczym najemcą – firmą MarcPol.  Jestem przekonany, że dzięki udanemu procesowi komercjalizacji, Galeria Brama Mazur stanie się atrakcyjnym miejscem zakupów i spotkań dla mieszkańców Ełku i okolic-  powiedział Michał Masztakowski, dyrektor ds. leasingu i rozwoju Master Management Group

MarcPol to polska sieć supermarketów ze 100% polskim kapitałem istniejąca na polskim rynku od 25 lat. Oferta sklepów MarcPol to połączenie najwyższej jakość produktów świeżych z atrakcyjnymi cenami produktów markowych i wyrobów delikatesowych. Wyróżnikiem sieci jest oferta skierowana zarówno do osób szukających produktów z najdalszych zakątków świata jak i tych, którzy szukają oszczędności na codziennych zakupach. Dzięki temu sieć ta skutecznie konkuruje z zagranicznymi sklepami i w każdym mieście zdobywa wielu lojalnych klientów.

 

Centrum Handlowe Brama Mazur będzie centrum regionalnym i pierwszym, tak dużym w mieście. Dwupoziomowa galeria będzie miała nieco ponad 16,2 tys. mkw. powierzchni całkowitej, na której znajdzie się ok. 70 sklepów, kawiarnie i restauracje oraz czterosalowy multipleks – Planet Cinema. Dla zmotoryzowanych klientów powstaną dwa garaże mogące pomieścić blisko 600 aut.Projekt obejmie rewitalizację przedwojennego magazynu wojskowego, który obecnie nie jest używany, a po przeprowadzeniu prac konserwatorsko-budowlanych stanie się częścią obiektu. W ramach projektu powstanie również miejski park o charakterze rekreacyjnym, dzięki czemu Brama Mazur stanie się atrakcyjnym miejscem spotkań dla mieszkańców Ełku i regionu.