Aktualności » Pierwsze odsłony C.H.

H&M, Mohito, Sinsay, Reserved, Cropp, Hause, CCC, Martes Sport, Sferis - a to tylko część oferty handlowej powstającej właśnie Galerii Brama Mazur w Ełku. Prace przy budowie centrum przebiegają zgodnie z przyjętym harmonogramem a jego otwarcie planowne jest na 28 maja 2014r.

W centrum znajdą się marki dotychczas niesostępne w Ełku jak i w najbliższej okolicy. Długooczekiwana szwedzka marka odzieżowa H&M zdecydowała się otworzyć swój salon właśnie w „Bramie Mazur”.  Wśród najemców znajdzie się również nieml cała grupa LPP z takimi markami jak: Reserved, Cropp, House, Mohito oraz najnowszą marką Sinsay. Oferta Sinsay skierowana jest do młodych, odważnych nastolatek które ubiorem chcą podkreślić niebanalną osobowość i lubią bawić się modą.  Kompleksowa oferta handlowa Bramy Mazur obejmie wszystkie rodzaje artykułów- od spożywczych i usługowych poprzez  odzież, akcesoria, sport, wyposażenie wnętrz ,sprzęt RTV/AGD a także artykuły dla dzieci i niemowląt.

Galeria Brama Mazur zapewni możliwość nie tylko zakupów, ale także szeroko pojętej rozrywki. W ramach projektu powstanie również 4 salowy multipleks Planet Cinema. Klimatyzowane sale kinowe o łącznej ilości 580 miejsc będą oferowały cyfrową jakość obrazu i dźwięku Dolby Digital. Dla klientów Bramy Mazur przygotowany zostanie również park o charakterze rekreacyjnym, na terenie którego w sezonie letnim odbywać się będą ciekawe wydarzenia kulturalno-rozrywkowe. 

Brama Mazur będzie pierwszym, wielkopowierzchniowym centrum handlowo-rozrywkowym w Elku. Ma szansę stać się najważniejszym punktem odniesienia również dla mieszkańców pobliskich miejscowości. Zasięg lokalizacji centrum to ponad 85 000 tysięcy osób, znajdujących się w odległości 30 minut jazdy samochodem. Poprzez swój unikalny charakter obiekt będzie oferował wyjątkową atmosferę, która przyciągnie klientów nie tylko na zakupy, ale również na udany wypoczynek. Założeniem projektu jest bowiem utworzenie czegoś więcej niż tradycyjnej placówki handlowej - oddanie w ręce mieszkańców prawdziwego centrum miasta.